Zarząd

Prezydium Okręgu Lubuskiego ZNP

1. Mania Bożena    Prezes ZOL     Zielona Góra
2. Olszewska Jolanta    Wiceprezes ZOL    Gubin
3. Pilz Jarosław    Wiceprezes ZOL    Nowa Sól
4. Bursztynowicz Weronika     Sekretarz    Słubice
5. Straszewski Jan    Przewodniczący OSEiR     Nowa Sól
6. Kołek Krystyna    Przewodnicząca PAiO     Sulechów
7. Kimet Romuald    Członek    Strzelce Kraj.
8. Glińska Małgorzata    Członek    Wschowa
9. Śmiałek Elżbieta    Członek    Międzyrzecz

Okręg Lubuskiego ZNP

1. Mania Bożena    Prezes ZOL Zielona Góra
2. Olszewska Jolanta    Wiceprezes ZOL Gubin
3. Pilz Jarosław    Wiceprezes ZOL Nowa Sól
4. Bursztynowicz Weronika    Sekretarz ZOL Słubice
5. Błahuta Romana    Członek Żagań
6. Błażków Waldemar    Członek Szprotawa
7. Cebula Jolanta Członek Krosno Odrz.
8. Czerniejewska Beata Członek Zielona Góra
9. Dominiak Ewa Członek Gorzów Wlkp.
10. Glińska Małgorzata Członek Wschowa
11. Góra Małgorzata Członek Sulęcin
12. Grzybowicz Lucyna Członek Żary
13. Grzywacz Ewa Członek Lubsko
14. Hładczuk Włodzimierz Członek Sława
15. Kaczmarek- Skóra Krystyna    Członek Gubin
16. Kimet Romuald Członek Strzelce Kraj.
17. Kostrzewska Ewa Członek Zielona Góra
18. Kołek Krystyna Przewodnicząca PAiO    Sulechów
19. Kujawska –Hałasa Regina    Członek Jasień
20. Kustosz Artur Członek Sulechów
21. Ligocka Bogumiła Członek Świebodzin
22. Piątek Zdzisław Członek Drezdenko
23. Siwiński Zenon Członek Witnica
24. Straszewski Jan Przewodniczący OKR    Nowa Sól
25. Śmiałek Elżbieta Członek Międzyrzecz
26. Zajbert Barbara Członek Gorzów. Wlkp.

Okręgowa Komisja Rewizyjna

1. Zofia Zawadzka Przewodnicząca OKR    Żagań
2. Wiesław Serafin Wiceprzewodniczący    Szprotawa
3. Julita Cygan Sekretarz Nowa Sól
4. Małgorzata Iks Członek Jasień
5. Barbara Piwońska    Członek Świebodzin
6. Renata Nowak Członek Gorzów Wlkp.
7. Jerzy Słoma Członek Zielona Góra

Okręgowa Sekcja Emerytów i Rencistów ZNP

1. Jan Straszewski Przewodniczący Nowa Sól
2. Wiesława Chamienia    Wiceprzewodnicząca    Międzyrzecz
3. Krystyna Kiba Członek Słubice
4. Halina Jarowicz Członek Sulechów
5. Jerzy Słoma Członek Zielona Góra

Przewodniczący Oddziałowych SEiR

1. ZNP DREZDENKO – Danuta Gaweł
2. ZNP GORZÓW WLKP. – Janina Kamińska
3. ZNP GUBIN – Krystyna Nowak- Piłat
4. ZNP JASIEŃ – Barbara Bartnicka
5. ZNP KOŻUCHÓW – Danuta Cichowicz
6. ZNP KROSNO ODRZAŃSKIE – Dorota Kwapisiewicz
7. ZNP LUBSKO – Ewa Śmiałek- Kowalewska
8. ZNP MIĘDZYRZEC Z – Wiesława Chamienia
9. ZNP NOWA SÓL – Mirosława Winiecka
10. ZNP SŁUBICE – Krystyna Kiba
11. ZNP SULECHÓW – Halina Jarowicz
12. ZNP SULĘCIN – Tadeusz Kazimierczak
13. ZNP SZPROTAWA – Aniela Zdebelak
14. ZNP ŚWIEBODZIN – Barbara Piwońska
15. ZNP WITNICA – Jadwiga Korasiak
16. ZNP WSCHOWA – Alicja Pecold- Pawliczak
17. ZNP ZIELONA GÓRA – Jerzy Słoma
18. ZNP ŻAGAŃ – Helena Fechner

OSPAiO

1. Krystyna Kołek Przewodniczący OSPAiO Sulechów
2. Bogumiła Łęczycka     Wiceprzewodnicząca OSPAiO    Zielona Góra
3. Iwona Haszczak Członek Gorzów Wlkp.

Przewodniczący Oddziałowych SPAiO

1. GORZÓW WLKP. – Elżbieta Łapkowska
2. ZNP NOWA SÓL – Krystyna Drutel
3. ZNP SULECHÓW – Krystyna Kołek
4. ZNP ZIELONA GÓRA – Bogumiła Łęczycka
5. ZNP ŻAGAŃ – Robert Stefański

Wykaz oddziałów ZNP w okręgu Lubuskim

WYKAZ PRZEDSTAWICIELI ZNP W POWIATOWYCH RADACH RYNKU PRACY W OKRĘGU LUBUSKIM (pdf)


logo_men logo_gn logo_opzz logo_lko